
Debrecenben, pontosabban az akkugyárak helyínéül szolgáló déli ipari parkban járt április 21-én Szijjártó Péter (Fidesz) külminiszter és még olyan sok kiemelt vendég, annyi rengeteg, hogy elsőre rá sem fértek egy fotóra, amint éppen gombnyomásra tették le az alapkövét egy koreai akkuüzemnek.
A fotón Szijjártó integet, mellette Pósán László (Fidesz) helyi országgyűlési képviselő boldog.

A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












