Koppányi Szabolcs
Vaszkó Imre, a párt egyik önkormányzati képviselője a Debreciner helyszíni érdeklődésére elmondta: „olyan nagy igény van az ingyenes osztásra, hogy pillanatok alatt mindig elmegy az összes étel”. Többnyire töltött káposzta vagy paprikás krumpli a menű, most az utóbbit kapták, akik kértek, virslivel és két szelet friss kenyérrel. Ezen a szombaton közel százan.
Koppányi Szabolcs
Koppányi Szabolcs
Volt olyan ember, aki hiányolta az evőeszközt, ám mivel az ilyen szabadtéri ételosztásokkor a helyben fogyasztás nem megengedett, ezt megelőzendő a DK nem is csomagolt a porciókhoz evőeszközőket. Mindenki elpakolta hát a kapott elemózsiáját, és vitte magával haza – vagy oda, ahol meghúzza magát.
Egy nappal ismét beljebb voltak.
Koppányi Szabolcs
Koppányi Szabolcs
Koppányi Szabolcs
Koppányi Szabolcs
Koppányi Szabolcs
Koppányi Szabolcs












