
Puskás István, Debrecen négy alpolgármesterének egyike a kultúráért felel. Ebben a minőségében adott bő interjút a Világgazdaságnak, ami A gazdasági boom Debrecen kultúráját is átformálja címmel jelent meg.
Ebből idézünk:
„A gazdasági változások miatt a város számára megjelenő kihívások egyik legnagyobbika éppen az, hogy Debrecen közössége ha nem is holnap, de a nagyon is közeli jövőben számos új polgárral gyarapodhat, akik között sok magyar anyanyelvű beköltöző mellett minden bizonnyal nem kevesen lesznek olyanok is, akik nem európai kultúrkörből érkeznek.”

vg.hu
A HÉT IDÉZETE sorozatunk korábbi részei itt találhatók.
CSAK VELED együtt tudjuk garantálni, hogy az újságíró és a szerkesztő munkájába ne szólhasson bele más, csak Te, az olvasó. Egy hónapra csak 1000 forint. Támogasd előfizetéseddel a Debrecinert! Köszönjük!












