A belvárosban már októberben elkezdték kihelyezni az adventi-karácsonyi díszkivilágítás elemeit.

NT
Kapcsolódók:
– Debrecenben nincs sötétség! Vagy tán mégis?
A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.
A belvárosban már októberben elkezdték kihelyezni az adventi-karácsonyi díszkivilágítás elemeit.

Kapcsolódók:
– Debrecenben nincs sötétség! Vagy tán mégis?
A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved