
facebook.com/drszelesdiana
Természetes Széles Diána (Fidesz), Debrecen négy alpolgármesterének egyike, aki a Kossuth téren, az U18-as 3×3-as kosárlabda világbajnokság helyszínén fotózkodott a színházavatás céljából a városba látogató Novák Katalin (Fidesz) köztársasági elnökkel.
Széles novákos fotói néhány perccel, de korábban kerültek fel a közösségi hálóra, mint Papp László (Fidesz) debreceni polgármester üdvözlő fényképei.

facebook.com/drszelesdiana
A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












