Gyorstempójú közgyűlést tartott tegnap Debrecen képviselő-testülete. Jutott idő fotózkodásra is. Ezt a képet Katona Erzsébet fideszes képviselő tette fel a közösségi oldalára.

facebook.com/katonaerzsebetdebrecen
A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












