Polgár Tóth Tamás
Június 30-i ülésén feloszlatta magát Derecske képviselő-testülete. A három független (Békésiné Kiss Gabriella, Luxeder Endre és Porkoláb Gyula), valamint két Fidesz színeiben mandátumot szerzett képviselő (Kiss Csaba és Zsákai Ildikó) által benyújtott előterjesztést csak a kezdeményezők támogatták, de annak elfogadásához ez is elegendő volt, mivel a testület összesen kilenc tagot számlált. Bordán Szabolcs (Fidesz) polgármester és Ács-Dósa Mónika (Fidesz) alpolgármester nemmel szavazott.
A részletekkel hamarosan jelentkezünk.
Az ügy előzményeivel foglalkozó cikkeinket ide és ide kattintva olvashatják.
Polgár Tóth Tamás












