A miniszterelnök valódi nyugati gyárnak nevezte a Debrecenbe tervezett kínai akkumulátorüzemet.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A miniszterelnök valódi nyugati gyárnak nevezte a Debrecenbe tervezett kínai akkumulátorüzemet.
Két kategóriában pályázhatnak olyan szervezetek, amelyek elősegítik az Európai Unió alapértékeinek érvényesülését. Az egyikben legfeljebb 20, a másikban legfeljebb 60 ezer eurót osztanak ki projektenként.
A kormányhivatal azt közölte, minden eddiginél szigorúbb feltételekkel adtak zöld lámpát a kínai beruházásnak.
A miniszterelnökséget vezető miniszter szerint nem pontos a kínai sajtóban megjelent információ, miszerint a magyar állam 320 milliárd forinttal támogatja a CATL-t. Kifejtette, a kormány …
Kikértük a városvezetés akkugyár melletti szórólapkampányával kapcsolatos szerződéseket és számlákat is.
13 pontban igyekeznek cáfolni a kínai üzemmel kapcsolatos aggályokat, mi pedig 9 kérdésben érdeklődtünk a kommunikációs kampányról.
Azt akarják elérni, hogy csak akkor lehessen ilyen üzemeket felépíteni, ha az ott élők helyi népszavazáson támogatták a beruházást.
A két települést összekötő sétával szeretnék jelezni, hogy a problémáik közösek, és megoldást is csak egymással összefogva tudnak találni.
A párt szerint kiemelten fontos, hogy a tenni akaró civilek meg tudják osztani a tapasztalataikat egymással, mert csak összefogással érhetnek el sikert.
Varga Zoltán azt ígérte, akár az ördöggel is összefognak azért, hogy ne épüljön meg a kínai akkumulátorgyár.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved