Videót már adtunk
augusztus 20-án reggel az idénre megfogyatkozott számú virágkocsiról. Íme egy képgaléria azoknak, akik ott voltak, s azoknak is, akik nem.
Ezeket a fotókat megnézve újra megfogalmazhatják magukban, hogy miért szeretik/utálják azt a rendezvényt:

Koppányi Szabolcs

Debreciner
CSAK VELED együtt tudjuk garantálni, hogy az újságíró és a szerkesztő munkájába ne szólhasson bele más, csak Te, az olvasó. Egy hónapra csak 1 ezer forint. Támogasd előfizetéseddel a Debrecinert! Köszönjük!












