Az egyszer csak megérkezett tavasz már tegnapelőtt kicsábított többeket az Erdőspuszták talán legkedveltebb kirándulóhelyére is. Mi is etenboróztunk egyet.
Érdemes megtekinteni képgalériánkat a folyamatos pusztulásában is még mindig gazdag Vekeri-tó állat- és növényvilágáról!
NT
Kapcsolódó anyagok:












